Тернополян запрошують на зустріч із “небесним гостем” (Відео)“Вуйцьо з крилами”. У Тернопільському драмтеатрі готують прем’єру. Цього разу глядачі побачать історію ангела, що мріє літати. А також спостерігатимуть за змінами, що відбуваються з головними героями під час зустрічі з “небесним гостем”. Про це повідомляє канал Тернопіль1.

“Вуйцьо з крилами” – це комедія-притча, до прем’єри якої залучений увесь склад акторів Тернопільського драмтеатру. Поставили її на п’єсу Олександра Гавроша та новелу Габрієль Гарсії Маркеса “Стариган з крилами”. У виставі розповідають про ангела, який з’явився на подвір’ї бідної родини. Проте кожен бачить його по-різному. Для когось це символ чистоти, а для когось – небажаний гість. Відтак головна мета вистави – показати глядачам, що потрібно вірити в чудо. “Тут все настільки просто та геніально, що ті, хто прийде, впізнають себе в цих персонажах. Думаю після цієї вистави ми очистимось та станемо красивішими”, каже режисер-постановник вистави “Вуйцьо з крилами” Олег Мосійчук.

Світлий ангел допомагає кожній людині переосмислити своє життя через комедійні ситуації. Проте, обтяжені побутовими проблемами герої все ж залишаються безкрилими, переповідає сюжетну лінію режисер вистави. Проте, лише дівчинка Христинка щиро приймає ангела та хоче допомогти йому повернутись знову на небо. А також й сама мріє якщо не полетіти за ним, то хоча б встати з інвалідного візка. “Інколи Господь нам дає відверті штурханці, хоче, щоб ми схаменулись. Та не завжди ми розуміємо, що потрібно жити і радіти. Ось власне моя роль спонукає інших персонажів замислитись над життям та повірити в те чудо”, каже актор Тернопільського академічного обласного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка Євген Лацик.

Готують виставу уже другий місяць. Прем’єрний показ запланували на 27 березня, у Міжнародний день театру.

Тетяна Муран, Тарас Троян