Унікальну виставку із 43-х полотен представила у Тернополі відома художницяВиставка без назви. У Тернополі репрезентувала свої роботи відома художниця Наталія Басараб. Картини з різнобарвними квітами, яскравими пейзажами та архітектурою міст. Цю виставку художниця приурочила до власного ювілею. А за плечима мисткині понад 15 персональних виставок. Повідомляє Т1 Новини.

На адресу Наталії Басараб лунає багато вітань, теплих слів і навіть віршованих рядків. Друзі прийшли привітати художницю з відкриттям нової персональної виставки у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.

Виставку Наталія Басараб спеціально не називала, але присвятила її своєму 65-річчю. На огляд представила 43 полотна. Кожна робота – особлива. Тут можна впізнати і куточки Тернополя й архітектурні споруди Львова.

“Я не давала назви виставці і навіть не підписувала робіт. Чомусь так вирішила. Тематика дуже зрозуміла для всіх. Тут представлено більше 40 полотен”, розповідає художниця Наталія Басараб.

Серед представлених робіт – автопортрет заслуженої артистки України Віри Самчук. Артистка розповідає, що з художницею її пов’язує багаторічна і міцна дружба.

“Ось так переглядали фотографії, а пані Наталія каже, мовляв “А можна я це фото візьму?”. Я без “задньої” думки погодилася. Сказала, що використає щось, от вона і використала”, ділиться  пані Віра.

Товариш художниці Ігор Хорош каже, познайомили їх квіти. Чоловік знав, що мисткиня чудово малює, і вирішив з нею зустрітись.

Шанувальники творчості Наталії Басараб, які не встигли на відкриття виставки, можуть побачити її у краєзнавчому музеї до 12 серпня.

Оксана Смільська, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 Новини